סימון מגרשי ספורט

חשיבות סימון המגרש נובעת מהקשר הישיר שלהם אל חוקי המשחק. ספורט מקצועני מושתת על מגרש תקני, אשר לכל קו ולכל קשת בו יש משמעות. סימון מדויק מאפשר לשופטים לשפוט כנדרש. לסימון מדויק יש חשיבות לא רק בתחימת גבולות המגרש אלא גם במתחמים השונים בתוכו- כגון רחבת ה- 16 והנקודה ממנה נבעטת בעיטת ה- 11. כמו כן יש חשיבות לסימון הרחבה "הבקבוק" במגרש כדורסל, וכמובן לקשת שלוש הנקודות ולקו החוצה את המגרש באמצעו.

לא רק עצם הסימון חשוב אלא גם החומר שלו. צבע איכותי ועמיד מבטיח כי הקווים לא ידהו ולא ייטשטשו. כמו כן חשוב שהצבע לא יהיה רעיל, כדי לא לסכן, חלילה, את מי שנמצאים על המגרש.

חברתנו מצוידת בידע ובניסיון, בחומרים האיכותיים וצוות עובדים מאומנים ומיומנים בסימון מגרשי ספורט. אנחנו עובדים בכפוף לתקני איכות ובטיחות וכמובן על פי דרישת הלקוח וצרכיו.

ניתן, כמובן, לסמן באותו מגרש סימונים של ענפי ספורט אחדים כגון כדורסל, כדורעף וכדור יד. עם זאת, ריבוי סמנים עלול לבלבל. בהינתן הדרישה לסימון מגרש רב- תכליתי ( או רב ייעודי) מומלץ להפריד בין סוגי המשחקים שאמורים להיות משוחקים על המגרש בצבעים שונים.

הסימון הוא השלב האחרון בתהליך של הכנת המגרש לצביעה, צביעתו וציפוי. על מנת להבטיח כי המגרש יהיה תקני, איכותי ובטיחותי, נדרשת הקפדה יתרה בביצוע כל אחד מהשלבים.

חברתנו מציעה שירות הכולל צביעה, ציפוי וסימון מגרשי ספורט בכל מקום נדרש. העבודה מתבצעת מתוך מאמץ מרוכז לעמוד בלוח זמנים מוסכם.

אם אתם נמנים עם מי שלא מתפשרים על הטוב ביותר- טבעי שתהיו חלק מהגרעין הקשה של לקוחותיה של חברה המחויבת ומתחייבת לבצע את העבודה הטובה ביותר לשביעות רצונם המלא של לקוחותיה- לקוחותינו.

אולי יעניין אותך גם...

ציפוי פוליאוריטן לאולמות ספורט

חידוש לכה לאולמות ספורט

סימון באולמות ספורט

חידוש פרקט לאולמות ספורט

צרו קשר

נשמח לשמוע על הפרויקט שלך ולתת לך את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר!

דילוג לתוכן