סימון מגרש טניס

חשיבות סימון מגרש הטניס נובעת מהקשר הישיר שלהם אל חוקי המשחק. ספורט מקצועני מושתת על מגרש טניס תקני, אשר לכל קו ולכל קשת בו יש משמעות. סימון מדויק של מגרש טניס מאפשר לשופטים לשפוט כנדרש. לסימון מדויק של מגרש טניס יש חשיבות לא רק בתחימת גבולות המגרש אלא גם במתחמים השונים בתוכו- כגון דיוק מקסימלי בסימון אורך ורוחב המגרש, כמו כן יש חשיבות לסימון ריבועי הסרף (הגשה) וקו האמצע במגרש הטניס, בכדי שיהיה שפיטה ברמה מקסימלית ומדוייקת
לא רק עצם הסימון חשוב אלא גם החומר שלו. צבע איכותי ועמיד מבטיח כי הקווים לא ידהו ולא ייטשטשו. כמו כן חשוב שהצבע יהיה בעל עמידות שחיקה גבוהה ועמיד בקרינת UV
חברתנו מצוידת בידע ובניסיון, ומשתמשת בחומרים האיכותיים וצוות עובדים מאומנים ומיומנים בסימון מגרש טניס. אנחנו עובדים בכפוף לתקני איכות ובטיחות וכמובן על פי דרישת הלקוח וצרכיו.
ניתן, כמובן, לסמן באותו מגרש סימונים של ענפי ספורט אחדים כגון טניס, כדור עף וכדור יד. עם זאת, ריבוי סימנים עלול לבלבל. בהינתן הדרישה לסימון מגרש רב- תכליתי ( או רב ייעודי) מומלץ להפריד בין סוגי המשחקים שאמורים להיות משוחקים על המגרש בצבעים שונים.
הסימון הוא השלב האחרון בתהליך של הכנת המגרש לצביעה, צביעתו וציפוי. על מנת להבטיח כי גרש הכדורסל יהיה תקני, איכותי ובטיחותי, נדרשת הקפדה יתרה בביצוע כל אחד מהשלבים.
חברתנו מציעה שירות הכולל צביעה, ציפוי וסימון מגרשי טניס בכל מקום נדרש. העבודה מתבצעת מתוך מאמץ מרוכז לעמוד בלוח זמנים מוסכם.
אם אתם נמנים עם מי שלא מתפשרים על הטוב ביותר- טבעי שתהיו חלק מהגרעין הקשה של לקוחותיה של חברה המחויבת ומתחייבת לבצע את העבודה הטובה ביותר לשביעות רצונם המלא של לקוחותיה- לקוחותינו.

אולי יעניין אותך גם...

ציפוי פוליאוריטן לאולמות ספורט

חידוש לכה לאולמות ספורט

סימון באולמות ספורט

חידוש פרקט לאולמות ספורט

צרו קשר

נשמח לשמוע על הפרויקט שלך ולתת לך את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר!

דילוג לתוכן