ציפוי מגרש פיקלבול

ציפוי מגרש פיקלבול מתחייב על פי תקן איכות ובטיחות. הוא מגן על השחקנים מפני החלקה. כאשר מזמינים שירות של  ציפוי חשוב לברר ולוודא, תחילה, כי חומר הציפוי ניחן בשתי תכונות הכרחית ונדרשות:

שהוא בעל מקדם שחיקה גבוה.

שחומר הציפוי מכיל חומר המגן מפני קרינת UV. היות שקרינת השמש הקופחת עלולה להיות חזקה (וקטלנית!), יש צורך בציפוי של כל צבע שהוא, לרבות צבעים איכותיים ועמידים כשלעצמם.

כאשר אתם שוכרים את שירותי הצביעה מחברה מקצועית ואמינה, המתמחה בצביעת מגרשי פיקלבול ובציפויים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי לא יידרשו צביעת המגרש וציפויו לעתים קרובות וכי הוא יוכל לשמש משטח איכותי ובטיחותי עבור כל מי שישחקו עליו.

הציפוי הוא הגימור של המגרש פיקלבול. חשוב שהוא יהיה מוקפד ומלוטש, אבל לא פחות חשוב להקפיד על ביצוע מקצועי של הכנת התשתית לצבע והצביעה עצמה. ההכרח להקפיד על כל שלב נובע מהסיכון המובנה הכרוך בכל משחק: לא אחת שחקנים משתטחים על המשטח ועלולים להיפגע. משטח חלק, צבוע ומצופה כנדרש, עשוי להקטין את הנזק שעלול להיגרם מהנפילה.

חברתנו משתמשת בחומרים האיכותיים והבטיחותיים הנדרשים על פי תקן. אנחנו משקיעים את כל משאבי הידע והניסיון – וכמובן גם את החומרים הטובים בשוק – על מנת לספק ללקוחות שלנו את המענה המיטבי. 

כאשר מדובר במגרשים של בתי ספר, חשיבות הצביעה והציפוי רבה במיוחד בשל נטייתם הטבעית של ילדים לרוץ וליפול  ללא מחשבה תחילה וללא הזהירות הנדרשת.

מגרשי פיקלבול הם מקומות המועדים לפורענות בשל אופי הפעילות המתקיים עליהם. גם המגרש המשובח והמשוכלל ביותר לא יכול, כשלעצמו, למנוע פגיעות ופציעות אבל, כאמור, צביעה וציפוי איכותיים שלו מפחיתים את פוטנציאל הפגיעה והנזק. 

אולי יעניין אותך גם...

ציפוי פוליאוריטן לאולמות ספורט

חידוש לכה לאולמות ספורט

סימון באולמות ספורט

חידוש פרקט לאולמות ספורט

צרו קשר

נשמח לשמוע על הפרויקט שלך ולתת לך את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר!

דילוג לתוכן