ציפוי ספורט קווט

ציפוי ספורטקווט אקרילי צבעוני מונע החלקה ומדולל במים. לשימוש במגרשי ספורט.   

 תכונות: עמיד בפני שחיקה,ובעל עמידות חוץ מעולה.במשטחי אספלט ספורטקוט מצפה את החללים ומונע את התפוררות משטח האספלט. ידידותי לסביבה ולמשתמש.

 שימושים: לציפוי עליון של מגרשי טניס בפרט, מגרשי ספורט, ,שבילים, איי תנועה ומשטחי בטון ביתיים.

הכנת השטח ומערכת הצבע: הכנת משטח אספלט האספלט חייב להיות נקי מאבק,שומן ומכל לכלוך אחר. כתמי שומן על גבי המשטח חייבים לנקות עם דטרגנט בעזרת מברשת קשה ואח"כ שטיפה עם מים בלחץ 120 אטמוספרות. משטח ללא שמן יש לשטוף במים בלחץ 120 אטמוספרות. 

יישום הציפוי ייעשה לאחר ייבוש המשטח. 

הכנת משטח הבטון חייב להיות אחרי אשפרה של 28 יום. הבטון חייב להיות מפולס בכדי למנוע היווצרות שלוליות מים עליו למניעת נזק לספורטקוט. יש להסיר חלקים רופפים, כתמי שמן ולכלוך עד לקבלת פני שטח יציבים ונקיים ממזהמים. במידה וההסרה נעשית באמצעות דטרגנטים יש לשטוף את המשטח במי ברז עד לקבלת ניטראלי. 

יש להמתין לייבוש מלא. יש ליישם פריימר חוץ  מדולל בכ-%20 מים לפני יישום ספורטקוט 

. אופן צביעה: שכבה ראשונה: יש לשפוך את הספורטקוט ולשטח בעזרת מגב גומי, ברצועות חופפות לרוחב המגרש. יש לחזור על פעולה זו עד לציפוי כל המגרש בשכבה ראשונה.יש לחכות כ-8 שעות עד ליישום השכבה השנייה.

  שכבה שניה: יש ליישם את השכבה השנייה באותה צורה כפי שיושמה השכבה הראשונה ,אלא שהפעם יש להתחיל את היישום מקצה המגרש בו הסתיימה השכבה הראשונה. 

הערות בקשר לצביעה: א.יש ליישם ספורטקוט לאחר 30 יום מסיום הסלילה של האספלט, או 30 יום מסיום יציקת הבטון. ב.אין לבצע את הציפוי בשעות החמות של היום, ומומלץ ליישם בשעות הבוקר ו/או הערב על תשתית בטמפרטורה של לא יותר מ 25 מעלות צלזיוס

אולי יעניין אותך גם...

ציפוי פוליאוריטן לאולמות ספורט

חידוש לכה לאולמות ספורט

סימון באולמות ספורט

חידוש פרקט לאולמות ספורט

צרו קשר

נשמח לשמוע על הפרויקט שלך ולתת לך את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר!

דילוג לתוכן