תאורה למגרשי ספורט

אם אתם מחפשים את מקור האור הנכון לכם והנדרש על ידכם- אתם נמצאים במקום הנכון. תאורה למגרשי ספורט מהווה חלק בלתי נפרד מזכאותם לתו תקן איכות ובעיקר- בטיחות. תאורה תקינה מאפשרת שימוש במגרש במשך שעות רבות ביממה, ולמעשה- בכל שעה שהיא. לתאורה במגרש יש חשיבות רבה גם מבחינה ביטחונית ובטיחותית.

חלק ניכר ממשחקי הכדורגל נערך בשעות החשכה. תאורה מספיקה היא תנאי הכרחי לקיומם. משחקי כדורסל נערכים באולמות סגורים בשעות הערב. גם עבורם תאורה היא תנאי הכרחי לקיומם. 

תאורה נדרשת לא רק לשחקנים במגרש אלא גם לצופים ולכל ממלאי התפקידים השונים, כגון מאבטחים ושוטרים, אשר יוכלו למלא את תפקידם כהלכה.

חברתנו מספקת ומתקינה גופי תאורה ייעודיים לכל מגרש על פי הדרישות הייחודיות, כמתחייב מסוג המשחק שמשוחק עליו. גופי תאורה איכותיים ומשוכללים, המאפשרים מיצוי מרבי של פוטנציאל התאורה הגלום בהם, מהווים ערובה ליכולת לקיים משחקים ואירועים שונים על מגרשי ספורט, לרבות במגרשי ספורט בקהילה, בכל שעה שהיא.

מדובר בתחום, אשר לא מומלץ לעגל בו פינות (דבר שאינו מומלץ, כמובן, בשום תחום) ולא להסתפק בפחות מאשר מחייב לא רק תקן האיכות והבטיחות אלא בראש ובראשונה מחייבת חובת הזהירות והחובה לא לקחת סיכונים. אתם ודאי תהיו שקטים יותר כאשר תדעו כי ילדיכם משחקים על מגרש מואר היטב.

בשל החשיבות הרבה של התאורה חשוב לוודא כי מי שיבצע עבורכם את העבודה היא חברה המתמחה בחידוש מגרשים ומתקני ספורט, לרבות, כמובן, בתחום התאורה. הניסיון המצטבר בהתקנת גופי תאורה במגרשים פתוחים וסגורים כאחד מאפשר לנו להציע לכם מוצרים ושירות ללא פשרות במחיר תחרותי ואטרקטיבי.

אולי יעניין אותך גם...

ציפוי פוליאוריטן לאולמות ספורט

חידוש לכה לאולמות ספורט

סימון באולמות ספורט

חידוש פרקט לאולמות ספורט

צרו קשר

נשמח לשמוע על הפרויקט שלך ולתת לך את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר!

דילוג לתוכן